Merhaba Saltanat Topluluğu!

Size heyecan verici bir duyuru yapmak için buradayım. Önümüzdeki dönemde, Discord sunucumuzda oyunu oynayan oyuncular arasında "Saltanat Champion’s Challenge" adında bir bireysel ws turnuvası düzenleyeceğiz. Bu turnuvanın özelliği her kategorinin birincisine ayrı bir şekilde ödül verilecek olması ve toplamda 17.000TL değerinde (17.384) SP dağıtılacak olmasıdır.

Turnuvamız, oyuncuların seviyelerine özgü üç ayrı kategori üzerinden düzenlenecektir:

  1. 99 Seviye ( 1.ye 1975 SP)
  2. 160 Seviye (1.ye 5136 SP)
  3. 300 Seviye (1.ye 10273 SP)

Her bir seviye kategorisi kendi içinde eşleşmelerle düzenlenecek ve her seviye grubu kendi şampiyonunu belirleyecek. Bu sayede tüm seviye gruplarının eşit ve adil bir şansa sahip olması garanti edilmiştir.

Turnuvaya katılmak isteyen oyuncularımız, Discord sunucumuz üzerinde açılacak olan form ile başvurabilecekler. Bu form, başvuru sürecini yönetmek için kullanılacak ve formun açıldığı günden itibaren 1 hafta süreyle aktif olacak. Bu süre zarfında formu dolduran ve başvuru şartlarını karşılayan oyuncularımız turnuvaya katılmaya hak kazanacaklardır. Başvuru şartlarını karşılamayan veya belirlenen süre içerisinde forma başvuru yapmayan oyuncularımız turnuvaya katılamayacaktır.

Turnuva Kurallarımız:

  1. Binek kullanımı yasaktır.
  2. Macro ,bug ve hile kullanımı yasaktır. Kullanılması durumunda oyuncu, tespit edilir ve oyundan sınırsız uzaklaştırılır.
  3. Her oyuncu, rastgele olarak seçilecek karakterler ile karşılaşacak.
  4. Verilen tarih ve saatte turnuvaya giremeyen oyuncular otomatik olarak mağlup sayılacaklardır.
  5. Ödülden her oyuncu sadece bir kez yararlanabilir. Oyuncu hem 99. seviye hem de 160. seviye turnuvalarına aynı anda başvuru yapamaz. Yapan oyuncuların başvurusu geçersiz sayılacaktır.
  6. Kazanan oyuncunun turnuva sırasında çekilmiş bir video kaydını tarafımıza iletmek zorundadır.

Turnuvanın işleyişi hakkında da birkaç detay vermek istiyorum: Turnuva, belirlenen oyuncuların GM aracılığıyla ikişer ikişer belirlediğimiz tunuva haritasına çekilmesi ile gerçekleştirilecek ve ws'yi kazanan oyuncu bir sonraki tura kalacak. Kaybeden oyuncu ise direkt elenecek. Aynı zamanda bu heyecanı beraber yaşamak adına, turnuvayı Discord sunucumuzda canlı yayınlayacağız!

Bu heyecan dolu "Saltanat Champion’s Challenge" turnuvasında sizlerin savaş alanında göstereceği yetenek ve hünerleri görmek için sabırsızlanıyoruz. Oyununuzla bizi büyüleyin, arenada gücünüzü ve yeteneğinizi gösterin. Hazırlıklarınızı tamamlayın ve savaşa hazır olun. Turnuvada görüşmek üzere, savaşçılar! Başarılar dileriz!

Forma bu adresten ulaşabilirsiniz : https://forms.gle/5dnrs9DzcpB9GhQ48

Keyifli oyunlar dileriz,